Informacje dotyczące realizacji dostaw na Dzień Matki

Jak złożyć zamówienie

Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem sklepu internetowego monsieurarmand.pl codziennie do 25 maja do godziny 12.00., jednak rekomendujemy złożenie zamówienia z wyprzedzeniem. W takim przypadku należy umieścić informację o opóźnieniu wysyłki w polu na dodatkową wiadomość (podczas uzupełniania danych adresowych).

Sposoby dostawy

Wysyłka na terenie Polski realizowana jest przez firmę kurierską DPD. Paczki nadane zostaną w poniedziałek 25 maja (jeżeli w zamówieniu zaznaczono odpowiednią informację). Odbiór paczek nastąpi między 26 a 27 maja. 95% naszych paczek dociera do odbiorcy następnego dnia, jednak jest małe prawdopodobieństwo, że paczka zostanie dostarczona kolejnego dnia, czyli w środę 27 maja.

Szybka dostawa na terenie Trójmiasta realizowana jest przez kierowcę, także na konkretny dzień. Można wybrać ten sposób dostawy, aby mieć pewność, że zamówienie dotrze do odbiorcy preferowanego dnia. Wybierając tę opcję, dajemy gwarancję, że przesyłka dotrze dokładnie 26 maja.

Odbiory osobiste realizowane są w sklepie w Gdańsku, przy ul. Św. Ducha 115/117 w godzinach 10.30-18.00. Sklep zostanie dodatkowo otwarty dnia 25 maja. Wybierając tę opcję, prosimy o zaznaczenie w polu na dodatkowe informację datę planowanego odbioru.