Najczęstsze pytania

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza na dole.

Odbiór osobisty: Zamówienia realizujemy w godzinach otwarcia sklepu-  od wtorku do niedzieli. Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru w naszym sklepie godzinę po jego złożeniu. Jeśli chcesz odebrać zamówienie później – możesz zostawić nam taką informację w polu na dodatkową wiadomość podczas wypełniania danych adresowych.

Wysyłka kurierska DPD: Twoje zamówienie skompletujemy tuż przed odbiorem paczki przez kuriera. Przesyłki nadajemy od poniedziałku do czwartku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Zamówienia złożone do godziny 10.00 wysyłamy tego samego dnia, zamówienia złożone po godzinie 10.00. – tego samego dnia lub następnego, w którym nadajemy przesyłki.

Możesz także opóźnić realizację zamówienia, aby dotarło do adresata konkretnego dnia. Złóż zamówienie w dowolnym czasie i zostaw nam informację kiedy chcesz nadać paczkę (prosimy o uwzględnienie, że paczki nadajemy od poniedziałku do czwartku). Informację o preferowanym terminie nadania umieść  w polu na dodatkową wiadomość podczas wypełniania danych adresowych.

Czas realizacji dostawy przez kuriera to 1-2 dni. W szczytach sezonu (Boże Narodzenie, Sylwester, Walentynki, Wielkanoc ) czas dostawy może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia powstałe w wyniku wpisania błędnego adresu lub kodu pocztowego. Nie ponosimy odpowiedzialności za niezrealizowaną dostawę z powodu nieobecności adresata.

Możesz złożyć zamówienie w dowolnym czasie i umieścić informację o preferowanym terminie nadania w polu na dodatkową wiadomość podczas wypełniania danych adresowych. Prosimy wziąć pod uwagę, że Dostawa kurierska DPD realizowana jest zwykle dzień po nadaniu, jednak może to być także kolejny dzień roboczy. Nie gwarantujemy, że paczka dojdzie kolejnego dnia po nadaniu, jednak zdarza się tak w 98% naszych przesyłek. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia powstałe w wyniku wpisania błędnego adresu lub kodu pocztowego.

Możesz złożyć zamówienie w dowolnym czasie i wskazać wybraną datę nadania w polu na dodatkową wiadomość podczas wypełniania danych adresowych.

Paczki DPD nadawane będą w wybranym przez Ciebie dniu (rekomendujemy środę 22 maja). Pamiętaj, że masz możliwość dostawy z opcją DPD NEXT DAY, która gwarantuje dostawę kolejnego dnia po nadaniu. Dla dokładniejszej daty dostawy, należy śledzić paczkę w systemie DPD po jej nadaniu. Aby zamówienie doszło najpóźniej 24 maja, powinno być złożone maksymalnie do 22 marca do godz. 10.00.

Wypełniając pola adresowe, znajdziesz miejsce na Twoje dane oraz dane do wysyłki – wpisz tam dane obdarowywanej osoby. Możesz także dodać kartkę z własnymi życzeniami, znajdziesz je tutaj.

Na terenie Polski dostarczamy zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Paczki nadajemy od poniedziałku do czwartku. Czas dostawy to zwykle 1-2 dni.

Możesz także wykupić dodatkową opcję DPD NEXT DAY – gwarancję doręczenia paczki w kolejnym dniu roboczym po nadaniu lub DPD SOBOTA –  gwarancję doręczenia paczki w sobotę. Obie usługi są dodatkowo płatne 14zł.

Dostawa kurierska DPD jest bezpłatna dla zamówień o minimalnej wartości 220zł. Koszt dostawy dla pozostałych zamówień to 19zł.

Możesz także wykupić dodatkową opcję DPD NEXT DAY – gwarancję doręczenia paczki w kolejnym dniu roboczym po nadaniu lub DPD SOBOTA –  gwarancję doręczenia paczki w sobotę. Obie usługi są dodatkowo płatne 14zł.

Dostawa kurierska DPD: Kiedy spakujemy Twoje zamówienie do wysyłki, powiadomimy Cię mailowo o numerze Twojej paczki oraz prześlemy link do jej śledzenia.

Jeżeli makaroniki są przechowywane w lodówce w oryginalnym opakowaniu, rekomendujemy spożyć  je w ciągu 6 dni od daty odbioru w przypadku Dostawy kurierskiej DPD.

Aby makaroniki jak najdłużej zachowały swoją świeżość, należy przechowywać je w lodówce w oryginalnym opakowaniu.

Nasze makaroniki z regularnej oferty  są w większości  bezglutenowe. W regularnej ofercie, jedynie makaronik o smaku Sernik Speculoos zawiera gluten.

Smak miesiąca może zawierać gluten.

 

Jak możemy Ci pomóc?