Najczęstsze pytania

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza na dole.

Odbiór osobisty: Zamówienia realizujemy w godzinach otwarcia sklepu-  od wtorku do niedzieli. Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru w naszym sklepie godzinę po jego złożeniu. Jeśli chcesz odebrać zamówienie później – możesz zostawić nam taką informację w polu na dodatkową wiadomość podczas wypełniania danych adresowych.

Wysyłka kurierska DPD: Twoje zamówienie skompletujemy tuż przed odbiorem paczki przez kuriera. Przesyłki nadajemy od poniedziałku do czwartku, z wyjątkiem dni wolnych od pracy. Zamówienia złożone do godziny 10.00 wysyłamy tego samego dnia, zamówienia złożone po godzinie 10.00. – tego samego dnia lub następnego, w którym nadajemy przesyłki.

Możesz także opóźnić realizację zamówienia, aby dotarło do adresata konkretnego dnia. Złóż zamówienie w dowolnym czasie i zostaw nam informację kiedy chcesz nadać paczkę (prosimy o uwzględnienie, że paczki nadajemy od poniedziałku do czwartku). Informację o preferowanym terminie nadania umieść  w polu na dodatkową wiadomość podczas wypełniania danych adresowych.

Czas realizacji dostawy przez kuriera to 1-3 dni. W szczytach sezonu (Boże Narodzenie, Sylwester, Walentynki, Wielkanoc ) czas dostawy może wydłużyć się do 4 dni roboczych. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia powstałe w wyniku wpisania błędnego adresu lub kodu pocztowego. Nie ponosimy odpowiedzialności za niezrealizowaną dostawę z powodu nieobecności adresata.

Szybka dostawa na terenie Gdańska: Zamówienia realizujemy 7 dni w tygodniu. Czas realizacji od 3 do 24 godzin. Możesz także skorzystać z tej opcji, aby dostarczyć zamówienie na konkretny dzień. Informację o preferowanym terminie dostawy umieść  w polu na dodatkową wiadomość podczas wypełniania danych adresowych.

Możesz złożyć zamówienie w dowolnym czasie i umieścić informację o preferowanym terminie nadania w polu na dodatkową wiadomość podczas wypełniania danych adresowych. Prosimy wziąć pod uwagę, że Dostawa kurierska DPD realizowana jest zwykle dzień po nadaniu, jednak może to być także kolejny dzień roboczy. Nie gwarantujemy, że paczka dojdzie kolejnego dnia po nadaniu, jednak zdarza się tak w 98% naszych przesyłek. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia powstałe w wyniku wpisania błędnego adresu lub kodu pocztowego.

Gwarantujemy dostarczenie zamówienia wybranego dnia w opcji Szybka dostawa na terenie Gdańska.

Możesz złożyć zamówienie w dowolnym czasie i zostawić odpowiednią informację w polu “kiedy mamy nadać Twoją paczkę?” podczas wypełniania danych adresowych.

Paczki DPD nadawane będą w poniedziałek i wtorek 24 i 25 maja. Planowana dostawa 25-26 maja. Dla dokładniejszej daty dostawy, należy śledzić paczkę w systemie DPD po jej nadaniu.

Szybka dostawa na terenie Gdańska będzie realizowana także w środę 26 maja– należy wpisać preferowaną datę w polu na dodatkową wiadomość.

Wypełniając pola adresowe, znajdziesz miejsce na Twoje dane oraz dane do wysyłki – wpisz tam dane obdarowywanej osoby. Możesz także dodać kartkę z własnymi życzeniami, znajdziesz je tutaj.

Na terenie Polski dostarczamy zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Paczki nadajemy od poniedziałku do czwartku. Czas dostawy to zwykle 1-2 dni.

Na terenie Gdańska możliwa jest także Szybka dostawa realizowana naszym środkiem transportu. Dostawy realizujemy 7 dni w tygodniu. Czas realizacji od 3 do 24 godzin.

Dostawa kurierska DPD jest bezpłatna dla zamówień o minimalnej wartości 150zł. Koszt dostawy dla pozostałych zamówień to 19zł.

Szybka dostawa na terenie Gdańska kosztuje 25zł.

Dostawa kurierska DPD: Kiedy spakujemy Twoje zamówienie do wysyłki, powiadomimy Cię mailowo o numerze Twojej paczki oraz prześlemy link do jej śledzenia.

Szybka dostawa na terenie Gdańska: Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo w dniu dostarczenia zamówienia, aby uzgodnić godzinę dostawy.

Jeżeli makaroniki są przechowywane w lodówce w oryginalnym opakowaniu, rekomendujemy spożyć  je w ciągu 5 dni od daty odbioru w przypadku Dostawy kurierskiej DPD.  Korzystając z Szybkiej dostawy na terenie Gdańska, rekomendujemy spożycie w ciągu 7 dni.

Aby makaroniki jak najdłużej zachowały swoją świeżość, należy przechowywać je w lodówce w oryginalnym opakowaniu.

Tak, nasze makaroniki są bezglutenowe.

Jak możemy Ci pomóc?