Wesela

Makaroniki Monsieur Armand z pewnością uatrakcyjnią każde przyjęcie. Oferujemy 25 smaków i kolorów makaroników, które skomponujemy specjalnie dla Ciebie, aby zaprezentować je na eleganckiej piramidzie. Chętnie przygotujemy makaroniki w kolorze przewodnim Twojego wesela!

Francuskie makaroniki to również wspaniała forma podziękowania Twoim gościom za przybycie. Upieczemy je w tradycyjnej formie bądź w kształcie serca. Na specjalne życzenie, oferujemy także eleganckie pakowanie upominków i dołączamy etykietę z podziękowaniami.

Aby wydarzenie na zawsze pozostało Twoim gościom w pamięci, proponujemy personalizowane makaroniki z inicjałami Pary Młodej.

Imprezy

Oferujemy makaroniki na imprezy firmowe oraz inne przyjęcia. Spośród 25 smaków i kolorów dopasujemy makaroniki idealnie wpasowujące się w Twoje wydarzenie. Na każdym makaroniku Monsieur Armand możemy wykonać logo Twojej firmy bądź zapakować je według Twoich potrzeb – w małe lub większe upominki bądź zaprezentować je na jednej z wielu eleganckich piramid.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego, aby dopasować ofertę do Twoich oczekiwań. Zamówienia przyjmujemy również telefonicznie: +48 570 745 635

Kontakt